Tohle je naše Orinka, která zůstala doma jako posila naší smečky. Beaufort Bethany Curly wings of Angels, je to jediný curlík v naší domácnosti, kterému říkáme jinak nez jménem v rodokmenu. :-) Prostě se Bětka k ní vůbec nehodilo:-)

Naše štěňátka z vrhu B už oslavily krásné 2 narozeniny. Mají skvělé páníčky a všem dělají samou radost. Podívejte se na některé fotky našich odchovečků z vrhu B.

 

Budeme mít štěňátka

vrh B

Máme radostnou novinu:-) Anahita Curly wings of Angels a Amsel Bonny Dux se stanou rodiči:-) Okolo Vánoc čekáme narození černých i hnědých štěňátek:-) Bylo by mooc krásné kdyby se narodily přímo na štědrý den:-) Bylo by to takové ježíškovské nadělení:-)


Dnes 19.12.2017 je to 59 den březosti. Vše máme připraveno a nyní jen čekáme, kdy přijde ten správný čas. Anahitka je úžasná a vše zvládá výborně!


Moji curlíci:-)

Moje první fenka Arleenka mě natolik uchvátila, že jsem tomuto plemeni propadla celým srdcem:-) Postupně vám je zde představím.

Arleen ze Zakletého Zámku

Anahita Curly wings of Angels

Amsel Bonny Dux

Arleen ze Zakletého Zámku

d.o.b. 15.07.2010

Arleenka je zakladatelkou naší chovatelské stanice:-)

7. 11. 2014 porodila náš vrh A:-) Štěňátek bylo osm ( 6 holek a 2 kluci), všichni černí. Porodní váhy byly 450-500g. Krásný vyrovnaný vrh. Otec vrhu byl rakouský pes MIddogś Eliott - krásný hnědý pes.

Arleenka:-)

HD A/A, ED 0/1

GSD: čisté,   EIC: přenašeč

výstavy: VD, V1

zkoušky: OVVR

Arleenka je povahou opravdová dáma:-) Je klidná, milá a vyrovnaná. Ráda aportuje, cokoliv ( dummíky, zvěř a cokoliv co jí doma podáte). Ráda blbne s mými dětmi a asistuje u všech každodenních činností. Je velice chytrá až přechytralá:-) Dokáže ukrást a rozbalit jakékoliv jídlo:-) A nejraději krade jablka:-)


Amsel Bonny Dux

d.o.b  20.11.2011

Amsel je náš veliký miláček:-) Vyrovnaný, pohodář:-) 

Má 50 kg a 69 cm.

HD: A/A, ED: 0/0

 EIC: affected GSD: clear 

 zkoušky: OVVR, BZ 

Jch CZ r. CAC European Dogshow CZ 5x BOB 3x nejlepší pes plemene.

Amsel má nejraději odpočinek na gauči a mazleníčko:-) Venku je to skvělý pracant a aportér. Je to otec našich budoucích štěňátek z vrhu B. O první vrh se skvěle staral a byl šteňátkům výborným kamarádem.

Anahita Curly wings of Angels

d.o.b 07.11.2014

Anahitka je náš odchoveček:-) Narodila se právě Arleence. Doma zůstala jako nevěsta pro Amsela. Nyní je březí a velice si svého stavu užívá. Štěňátka se mají narodit okolo vánoc, očekáváme černá i hnědá štěňátka:-)

HD: A/A, ED: 0/0

 EIC: clear GSD: clear

 zkoušky: OVVR .

Anahitka je největší kamarádka mých dětí. Vyrůstala tady s nima od malička. Děti jí rády chovaly a hrály si s ní:-) Je to velice závislá oddaná fenka. V krvi má vlohy pro práci. Baví jí plavání a  aportování. Po vrhu B se chystáme na podzimní zkoušky. S prací to však nepřeháníme, rádi si užíváme společných rodinných procházek:-)Já....

Jsem Kateřina Milcová, mým koníčkem jsou psi jako takoví:-) Zajímám se nejen o plemeno curly coated retriever, ale o celkový zdravý život psů. A tak mě moji curlíci donutili k tomu, že jsem založila firmu na zpracování masa. Firmu Do psí misky:-) Moje smečka je krmena čerstvou syrovou stravou - BARF. V jejich jídelníčku běžně najdete kvalitní maso, jáhly, pohanku, kozí produkty, ovoce, zeleninu, křepelčí vejce. Jako doplněk podávám třeba chia semínko, lněné semínko, mořské řasy, konopný olej a jiné. U mé smečky mi jde především o zdraví a všeobecnou pohodu. Curlíci žijí uvnitř domu, mají svůj curly pokojík, ale přístup mají po celém domě:-))). Kam toto plemeno vkročí, tam zůstává a zanechá velmi vřelou hlubokou stopu v srdci! Zkrátka aristokrat s velkým srdcem:-))

© 2017 Curlyretriever | Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!